Aktüel Ürünler Cebimde Uygulaması Yayınlandı

Tarafımızdan hazırlanan ve kullanıcılarının aktüel ürünler kataloglarına hızlı bir şekilde ulaşmasını hedefleyen “Aktüel Ürünler Cebimde” mobil Uygulaması android markette yayınlandı.

İşte Aktüel Ürünler Cebimde mobil uygulamasına dair tüm detaylar :

Aktüel Ürünler Cebimde mobil Google Play Linki

Aktüel Ürünler Cebimde Uygulaması market zincirlerinin indirimli ürünleri ile kampanyalı ürünlerine ait yayınlamış oldukları katalogları siz kullanıcılarına sunar.

Aktüel Ürünler Cebimde Uygulaması sayesinde uygulama içerisindeki marketlere indirimli olarak gelecek ürünleri listeleyebilir ve ürün detaylarını inceleyebilirsiniz.

Aktüel Ürünler Cebimde Uygulaması Size aşağıdaki kolaylıkları sağlar :

– Mağazaların özelliklerine göre haftalık ya da aylık ürün ya da indirimli aktüel kataloglarına ulaşma
– Bu mağaza ya da marketlerin aktüel ürün kataloglarını telefonunuza indirerek dilediğinizde çevrimdışı olarak da görüntüleyebilme
– Sürekli takip etmek istediğiniz ya da daha sonra tekrar kolaylıkla erişmek istediğiniz aktüel ürün katalog ya da sayfalarını favorilerinize ekleyebilme
– Eşiniz ya da dostlarınız ile aktüel katalogları paylaşabilme

Genişleyen Katalog Kategori ile Öncelikli olarak aşağıdaki market ya da mağazaların indirimli ürün kataloglarına ulaşabilirsiniz :

– A101
– Bim
– CarrefourSa
– Koçtaş
– Metro
– Migros
– Rossman
– Şok
– Tekzen
– Tchibo
– Watsons

Ve genişleyen aktüel ürün katalogları ile diğer mağazalara da zaman içerisinde ulaşabileceksiniz.

Aktüel Ürünler Cebimde uygulamasının, gerek yukarı bahsedilen gerekse de uygulama içerisinde yer alan mağazalar ya da marketler ile ilgilisi ve ekonomik bir bağı bulunmamaktadır.

Uygulama içerisinde kullanılan, logolar, ürünler, aktüel katalog ve diğer broşürler vb. içeriklerin telif hakları markaların sahiplerine ait olup, tarafımızdan bir ihlal yapıldığını düşünüyorsanız lütfen ogretenuygulama@gmail.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

Konu hakkında bir yorum bırakın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir